Current round: 4
2024-02-12
to 2024-03-03

New registration

Login
Password

Forum: Obecne

Back to forum list 1 2 3 4 5 6 7 (8) 9 10
2008-10-25 21:57:53 Pavel Laube (kedlub)
re ondik
# 119
Co tebe trápí, mě náramně těší. Ať žije oranžová revoluce!:-) Snad splní svůj účel a Topolánka vbrzku vystřídá někdo kompetentní..
2008-10-25 20:57:13 Ondrej Nykl (ondik)
:D
# 118
Sice se budu opakovat, ale opravdu nechápu, jak někdo může z takovýchto "problémů" dělat konec světa. Internet, piškvorky........... Nadruhou stranu, když člověka trápí jen tohle a nic jiného, pak se má docela dobře.

Mě třeba v současné době daleko víc trápí výsledky komunálních a senátních voleb, jestli to takhle bude pokračovat i do voleb za dva roky, tak se dám nejspíš DELETE z tohohle státu.
2008-10-25 20:13:21 Ales Rybka (autickocz)
Vymaz
# 117
Ahoj,

frankovko, ve svem profilu mas funkci "delete". Takze to muzes udelat i sam. K diskuzi nize se vyjadrovat nebudu. Jen opakuji, jirial a frankovko - je me lito, ze odchazite. A.
2008-10-25 19:30:08 Monika Zowadová (olsava)
Pro Frankovku
# 116
Nechápej to tak, že Tě nenávidím, jen mě tyhlety diskuze šíleně vytáčí a mám na to vlastní názor. Ty si možná nepamatuješ, cos mi tenkrát po hře řekl, ale bylo toho mnohem víc, použils taky jiná slova a hodně se mě to dotklo. To, cos mi řekl by si do rámečku určitě nikdo nedal a slušnost si představuji opravdu jinak, promiň.
2008-10-25 19:13:50 Martin Kubat (frankovka)
prosba
# 115
Pane Aleši Rybko,
pokud je to technicky možné, prosím o výmaz tady odtud, jinak to snad nikdy neskončí. Nechci utíkat z boje, ale chci to skončit a jinak to asi nejde.
Děkuji všem za lekci. Jste všichni prima parta.
2008-10-25 19:11:58 Martin Kubat (frankovka)
RE: Sobotní chvilka poezie
# 114
Milá pane Kedlube,
hezky jsi vybral úryvky. Jenže když bys byl poctivější, došel bys k závěru, že zpočátku celá tato dlouhá chvilka poezie vznikla tak, že já jako vetřelec ve vaší partě, jsem si dovolil říct názor na pár věcí, o kterých jsem si myslel, že by se daly vylepšit. Když bys četl dál, zjistil bys, že se místo diskuze jen ozývalo samé "ne", "není to pravda" "není to důležité" a pod. Nevím, v čem se mám nad sebou zamysleta nevím , proč to mám dělat jen já. A to jak jsi převrátil větu o plebsu, je fakt mistrná ukázka demagogie, já to napsal naopak. A nejsem to já, kdo nerespektuje názor druhého. Pravda je taková, že vy se samozřejmě znáte osobně a stojíte za sebou všichni proti jednomu. Hurá na frankovku, co si dovolil kritizovat nás.
Já chtěl dávno přestat, ale nebyl jsem to já, kdo pořád pokračoval výpady proti mně, viz Olsava, derkas.
2008-10-25 19:05:25 Martin Kubat (frankovka)
RE: první
# 113
Milá olsavo,
nevím, co jsem Ti tenkrát udělal tak strašného, že už "si tu zkušenost nechceš zopakovat". Je to už dávno, kdy jsem jako začínající s Tebou prohrával jednu hru za druhou a proto jsem Ti tenkrát řekl, že mě to s Tebou nebaví, protože jsi o mnoho lepší hráč, hraješ jinou ligu, není rovnováha. Jiný by to bral jako kompliment, ty jako hroznou zkušenost. Promiň.
Nelíbilo se Ti, co proti mně použil Derkas. Díky, že ses mě teda zastala. Naopak. Nevím, proč mě tak nenávidíš. A co se týká těch něšťastných bodů, já nesleduju ani svou historii zápasů, ani nikoho jiného a ani netuším, že jsou záznamy nen za půl roku. Nicméně platí aspoň to, že hraju víc přáteláky a jen pro radost.
2008-10-25 17:58:01 Monika Zowadová (olsava)
RE: Poslední
# 112
Ahoj Jirial, opravdu se nemusíš trápit tím, co tady vzniklo, každý má nárok na vlastní názor a jak vidíš z příspěvku Kédy (za který mu mimochodem tleskám, opravdu povedený:D ), tak jsou tady i lidé, kteří se tímto vyloženě baví;-)
Pokud ráda hraješ piškvorky a zajímáš se o ně, tak sem rozhodně patříš a neboj, nic není ve skutečnosti tak zlé, jak se na první pohled může zdát:)
2008-10-25 16:52:57 Pavel Laube (kedlub)
Sobotní chvilka poezie
# 111
Dobrý den ve spolek!

Musím říct, že narozdíl od olšavy jsem vskutku rád, že milý pan Frankovka své poslední SLOVO (taková porce teatrálnosti dosažená pouhými velkými písmeny...tleskám!:-))neřekl. Byla by to totiž tuze škoda přijít o tak náramný zdroj zábavy a zamyšlení:-)
Obzvláště komickou a ironií naplněnou perličkou je pak pro mě zmínění "čisté demagogie" v příspěvku posledním. U tohoto slovíčka bych se tedy na chvíli zastavil a učinil z něj nadpis, či věnování svého dalšího textu. A protože citování je v módě, i já si trochu zacituji.

„Proč my jsme ti špatní, když děláme v podstatě to samé co ty - říkáme svoje názory?“ - Gadael

Toť věru navýsost dobře položená otázka, která je vlastně zároveň i odpovědí. To my jsme ten plebs, mravně upadající, nořící se v bahně vlastní prohnanosti (omluvte zvýšenou hladinu expresivity). Vy se nám to pane Frankovko snažíte říct, zachránit nás, spasit, ale my pro vlastní hluchost neposloucháme, není s námi řeč..tak proč byste se s námi vlastně vůbec bavil?

„Jenže to se musí sestoupit z oblak neotřesitelné dokonalosti a arogantní suverenity a zamyslet se nad připomínkami a náměty, které plebs v dobré víře a naději vznáší.“ - Frankovka

Ano, nemýlíte se, hodlám tento citát takzvaně převrátit na ruby, aneb vše co řeknete, může být použito proti vám.. "Oblaka dokonalosti a arogantní suverenity" (sám bych nenašel výstižnější obrat, autorovi děkuji) totiž rozhodně nepatří jen nám, ale hlavně autorovi samému. Právě on se totiž zjevně ocitl na takovém obláčku, z nějž se dívá na zbylé nezvedence, určujíc co je dobré a co ne.

,,mnozí se vyjádřili, ale nepřesvědčili mne. Spíš naopak - utvrdili.“- Frankovka

A jak by také přesvědčit mohli?...
Ale inu každý má svůj názor, a ze své přirozenosti je o něm přesvědčen a nerad ho mění. Jiný problém je však v respektování názoru toho druhého. Jinak slovy klasika:

„Nesouhlasím s tím co říkáte, ale až do smrti budu hájit vaše právo to říkat“ - Voltaire

Nicméně ze slov pana Frankovky pro mě vyzařuje poněkud jiné poselství..

,,mnozí se vyjádřili, ale nepřesvědčili mne. Spíš naopak - utvrdili. A proto nyní žádám, abyste mě vygumovali ze seznamu účastníků ligy.“ - Frankovka

A to poselství by se dle mého názoru dalo vyložit nějak takhle... "Nesouhlasíte s tím co říkám? V tom případě nejste hodni, abych s vámi diskutoval ni zůstával v jedné soutěži..." Ach ne prosím, necítím se tím uražen, zato pobaven velice. I za to tedy musím autorovi poděkovat.
Tolikrát zmíněné body a nicky jsou ve své podstatě věc naprosto marginální, je mi jasné, že frankovku nedonutil k odchodu a dalším gestům strach o své bodové konto, je zbytečné ho tu tedy dále řešit. Byl to jeho náhled na svět, náhled na nás ostatní, naleštěný mravní piedestal, na který se posadil a snad i trochu lítost pedagoga, jehož další pokus umravnit své nezvedené ovečky selhal. S tím se pojí póza osamělého bojovníka a už preventivní pocit ublíženosti a vztahovačnosti, ke kterému zde nebyl minimálně zpočátku důvod.
„natož abych nad ním...to...jak píšete“
„...kdo tvrdí opak je lhář a provokatér, zní touto arénou.“
„Neočekávám po zkušenostech už vůbec žádné kladné reakce“ - Frankovka

Zároveň však není důvod, proč by se zde odlišné názory, a to i z mého pohledu takto demagogické, nemohly objevovat, takže s výroky typu "Zastrč drápky a neotáčej Slunce" souhlasit též nemohu. Je ale škoda, že se tahle debata bezdůvodně začala brát tak osobně (Frankovka - “..lžeš a hrubě jsi mne napadl“), ale tak už to asi bývá (a ostatně tento můj poťouchlý výstup zřejmě přileje též olej do ohně, za což se omlouvám.;-).

Co říci závěrem? Frankovko, jirial...we´ll miss you;-)
2008-10-25 14:22:09 Alena Jiříková (jirial)
Poslední
# 110
Ahoj, když jsem 21.10. napsala prosbu o zrušení mé účasti v ČL, zdálo se Vám to jako teatrální gesto. Věřte, že jsem k tomuto rozhodnutí dospěla po důkladné úvaze. Po přečtení dalších diskuzních příspěvků vidím, že sem opravdu nepatřím a jen se trápím nad tím, co vzniklo po mém upozornění, že si někteří založili pro ČL nové nicky. Část věty naší nejlepší hráčky: "já hrála jen pár her a opravdu to nebyla zkušenost, kterou bych si chtěla zopakovat" , dokazuje, že tu opravdu nemám co dělat. Chápu ji moc dobře a nestane se tak, Olsavo. Poslední příspěvky už nejsou konstruktivní, jsou hrubé a urážející. Jirial
2008-10-25 14:16:13 Igor Eged (cplgem)
Diskusia
# 109
Dakujem, ze tuto diskusiu drzite pri zivote. Ucel svati prostriedky :))
2008-10-25 11:22:04 Monika Zowadová (olsava)
RE: první
# 108
A já už doufala, že svůj slib dodržíš Frankovko!:(
Sice se mi nelíbilo, co proti tobě Derkas použil, ale musím se ho zastat.
Svůj nick na kurníku máš založený už 2 roky a ve statistikách jsou hry jen za posledních 6 měsíců, tudíž to, co tady vykřikuješ by platilo pouze v případě, že bys na těch 1200 začínal před 6 měsíci... Tvoje procenta úspěšnosti v závislosti na počtu her také znalému hráči mnoho napoví bez toho, aby složitě počítal ranky soupeřů...
Je docela dobře možné, že jsi tady jediný, kdo chápe správně morálku. Já s tebou hrála jen pár her a opravdu to nebyla zkušenost, kterou bych si chtěla zopakovat. Zkoušels někdy hledat chybu tohoto i u sebe? Tímto Tě nechci nikterak urazit, ani Ti nic vyčítat, ani Tě napadnout.
2008-10-25 10:05:07 Martin Kubat (frankovka)
RE: první
# 107
Derkasi,
to co jsi napsal je čistá demagogie a ukázka, jak rozdílně chápeme morálku my dva. Celý život mám jediný nick (a proto jsi mě snadno našel, včetně záznamů her). Jak každý ví, začíná se na hodnotě ranku 1200.Těžko jsem tedy mohl hrát pouze 5x s hráči slabšími než já. Z toho vyplývá, že lžeš a hrubě jsi mne napadl, z mně neznámého důvodu.
Kdybych si v tuto chvíli založil nový nick, jako mnozí včetně Tebe, velmi rychle bych se dostal v ranku nahoru i přes v danou chvíli bodově (!!!) mnohem silnější soupeře. Protože ale nestřídám nicky podle toho, jestli se mi daří nebo ne, dávám kůži na trh s tím co mám a co (ne)umím.
Také každý ví - a Ty jistě taky - že hrát s (v tu chvíli) bodově slabším hráčem není žádná jistota, že to není převlečenej mistr, který vyměnil nick, aby měl lepší skóre, úspěšnost, nebo nevím co ještě. - a že jich je takových mnoho.
Jinak nezastírám, že málokdy hraju s hráčskou špičkou. Většinou hraju přátelské hry, protože jsem velmi špatný hráč a raději si přátelsky u hry popovídám. Jakou mám úroveň vím já sám nejlíp, ale děkuji za upozornění.
Tolik na mou obranu a omlouvám se všem, že jsem porušil slib, který jsem dal hlavně sám sobě, že už ani nemuknu.
Také bych chtěl poděkovat za příspěvky Aleše, který jako jediný zde neztratil smysl pro humor, a nerfovi za jeho moudrá slova.
2008-10-23 14:17:58 Pavel Landa (nerf)
Smutné..
# 104
Zdravím, již nějakou dobu se v piškvorkách neangažuji a je mi jasné, že můj názor pro Vás nebude až tak zajímavý. Ale po přečtění několika řádků v této diskuzi mi to nedá a umístím ho sem.

Mít všichni nový nick do nové soutěže má své výhody i nevýhody. Největším kladem je jistě přehlednost statistik. Ovšem nemyslím si, že by to měla být nutnost, zakládat nové nicky. Spousta hráčů (hlavně těch zkušenějších a herně starších) nemá zapotřebí měnit přezdívky jako ponožky. Argumentace PRO nové nicky typu "mám vysoký rank a nechci ztrácet body s někým s novým šedým nickem" mi přijde opravdu směšná, ryze česká, připos*aná. Pokud někdo nechce ztratit body se soupeřem hrajícím na novém nicku, tak proč vlastně hraje tuto soutěž? Proč vlastně vůbec hraje tuto hru? Jen kvůli výhrám, anebo kvůli zážitku z hraní? Jestli jde pouze o to vyhrávat, tak zůstaňte sedět na kurniku a hrajte s těmi nejslabšími, pak určitě neztratíte tak cenné body...kterých se nenajíte.

Co se týče herní morálky, to můžeme rovnou začít rozebírat výchovu ratolestí v rodinách.. Fakt je ten, že jsou slušní hráči a že jsou hráči neslušní. Mezi všemi národnostmi. S neslušným hráčem odehraju pár her a pak už si s ním nezahraju. Nestojí mi za to. Co víc na tom řešit?

Z velké části je tato debata o ničem...a podívejte co způsobila - několik hráčů se od soutěže těsně po jejím začátku distancovalo. Nevím jak Vám, mě to přijde smutné, zbytečné, malicherné.

A co se týče tzv. ignorace námětů... zkuste si to vzít za Aleše. Ve svém volném čase organizovat, překládat, psát emaily, přemýšlet nad pravidly... Aleš náměty neignoruje, přemýšlí nad nimi, pak je třeba jednu sezonu testuje a teprve po tom se dá posoudit, zda jsou dobré nebo ne. Nevím, co je na tom nepochopitelného.

Tato soutěž je dobrovolná a je založena na principu Fair play. Jsme tu pro zábavu. Tak se tak chovejme..

S úctou

Pavel Landa alias Nerf

PS. Po přečtení mých řádků se prosím nikdo neciťte dotčeně. Vše je myšleno v obecné rovině a nikoho svým textem nemíním pranýřovat.
2008-10-22 20:30:14 Jiří Šálek (saburra)
kontumace
# 97
Ve 20:00 jsem byl v pojezierce a čekal 30min na soupeře, který se nedostavil. Olšava mi je svědkem.
2008-10-22 20:17:06 Monika Zowadová (olsava)
dentyramocs x saburra
# 96
Dentyramocs se nedostavil na dnešní zápas proti saburrovi
2008-10-22 15:53:13 Jan Zavadil (derkas)
první
# 94
Pokud 5 hráčů z top10 ČR má stejný názor viz jejich příspěvky, tak bych být tebou zastrčil drápky, neotáčel Slunce kolem Země a svoji účastí podpořil CPL. Jednak konečně poznáš na jaké úrovni jsi a hlavně podpoříš kvalitní vývoj žebříčku hráčů v ČŘ.
A jinak se divim, že jsi se za dva roky nevymazal z polského babylonu, tam je především jádro problému s neděkujícími nicky které tě tak pálí. Ostatně rank máš 1793 76%výher a z 180ti soupeřů jen 5 s vyšším rankem než ty, pravda chleba si za ně nekoupíš, no vidíš a morálku dle tvých pravidel taky ne.
Liga měla přijít už dávno a zde je potřeba využít slov dík a gratuluji za dobře odvedenou práci. Čekat se může třeba na tu slušnost, ta pěti v řadě nebrání.
2008-10-22 13:56:02 Igor Eged (cplgem)
RE: poslední
# 92
Uff, to som pisal pekne dlho, ked medzitym este aj Ales stihol napisat dalsi prispevok :)
2008-10-22 13:53:50 Igor Eged (cplgem)
RE: poslední
# 91
Mne sa argumentacia v bode "Poslední k lize:" zda uplne nezmyselna.
Co je teda z tohto pohladu dovodom odchodu?

1) Ceska liga na ceskom serveri
Cesky server sa pripravuje, ale predsa kurnik sam argumentujuci pouziva vo svojej jazykovej mutacii, takze o co tu vlastne ide, v com je ta katastrofa? A moznost hrat s hracmi z celeho sveta je prave naopak pridana hodnota.

2) Ceska platforma - tu sa asi mysli ceske menu na cz.euroleague.cz
Ano, toto som aj ja navrhoval, ale nie je to az take podstatne, ze by kvoli tomu neslo hrat. Tych par slov si dokaze prelozit kazdy a prinajhorsom moze poprosit niekoho o pomoc. Netreba zabudat na to, ze administrator sa venuje stranke vo vlastnom volnom case a je to vlastne praca zadarmo, len za uznanie a vdaku. Aj keby sa z federacie dala nejaka odmena, stale sa bude jednat len o symbolicku ciastku, ktora nevykryje investovany cas do tohto diela. Mechanizmus bol prevzaty z www.euroleague.cz, aj preto je menu zatial v anglictine. Pravidla su v cestine a to je podstatne.

3) Nicky
Az do startu ligy bolo mozne zvolit si nick, na ktorom chce hrac hrat. Nikomu nebolo branene pozriet si aktualny stav a slobodne sa rozhodnut, ci hrat na specialnom novom nicku alebo nie.

4) Ignorovanie nametov
Nemam vobec pocit, ze by namety boli ignorovane. O veciach diskutujeme, z nametov napriklad tipovacia sutaz bola prave pred niekolkymi dnami spojazdnena.

Celkovo vzate nevidim nejake realne dovody na take zavery, ake su tu prezentovane. Naopak treba vyjadrit velku vdaku organizatorom - hlavne A.Rybkovi a P.Reznemu za presadenie a realizaciu myslienky a obetovanie vlastneho casu a penazi pre komunitu a tuto peknu hru.
2008-10-22 13:36:52 Ales Rybka (autickocz)
CPL
# 90
Ahoj,

tak tohle jsem nečekal ani ve snu. Diskuze se nyní stává spíše kontraproduktivní a bavíme se o morálních principech a začínáme se urážet.

S nápadem uspořádat českou internetovou ligu přišel poprvé Vláďa Nipoti(bano). Řekl jsem si, že to je dobrý nápad, možnost porovnat herní úroveň i pro hráče, kteří nemůžou jezdit na turnaje. Výbor federace tuto akci podpořil, nakonec souhlasil i Pavel Režný, který musel přepracovat celou strukturu databáze (za což mu patří velký dík). Veškeré knowhow bylo převzato z Euroligy, ligy, která funguje již řadu let a mám pocit, že se v minulé sezoně konečně stabilizovala.

Od začátku jsem věděl, že zde budou odlišnosti, věděl jsem, že zde budou připomínky ke kurnikovským nickům apod. Ale byl a jsem připraven zdůvodnit svá rozhodnutí a jsem připraven i nějak kompenzovat neakceptování všech připomínek (kurnik nick x rating CPL). Kdo mě zná, tak ví, že se změnami nespěchám, nechci se ukvapit (5+ x 5, swap x swap2). Nejprve chci vidět, jak to funguje, mít nějaké zkušnosti (i špatné) a podle toho se zařídit. Potom teprve něco měním. Všichni jste měli možnost napsat své připomínky před začátkem soutěže. Někteří tak udělali a i když jsem jim nevyhověl, tak jsem vysvětlil proč.
Řada z vás argumentuje nyní, když už první kolo začalo. Ovšem během sezony již budu řešit pouze závažné problémy. Tak by to mělo být, ať jsou stejné podmínky pro všechny od začátku.

To, že nevyhovím vašim připomínkám, ale neznamená, že jsem NEOTŘESITELNĚ DOKONALÝ A AROGANTNĚ SUVERENNÍ a že VŠE SMETU POD STŮL (pokud to bylo míněno na mě). Vaše připomínky si pamatuji a budu je brát v úvahu v další sezoně, pokud nějaká bude.
Bylo by snadné být diktátorem. Ale je to až krajním řešením.

Mrzí mě, že odcházíte kvůli odlišným názorům. Je to škoda, tohle jsem nikdy nechtěl. Nikdy jsem nikoho nenutil hrát, ale nikdy jsem ani nikoho ze své libovůle nevyhodil. Pokud si to rozmyslíte, budu rád. Pokud ne, tak holt se nedá nic dělat.

Pro Jana Strádala: díky za podporu, ale nadšení neztrácím. Jsem asi blbec. Jen mě to mrzí.


***********
Angličtina

z úvodu 11.09.2008:
Projekt je založen na struktuře Euroligy (www.euroleague.cz), což je týmová soutěž v piškvorkách, které se účastní řada hráčů z celé Evropy. Vlastní stránku, systém a databázi přepracoval pro jednotlivce Pavel Režný, pravidla byla převzata a upravena z Euroligy. Vzhledem k tomu, že překlad celé databáze a stránek do češtiny by byl téměř nemožný, odkazy na stránce zůstávají v angličtině. Pravidla jsou však již česká.
2008-10-22 11:41:38 Jan Strádal (gadael)
re: posledni
# 89
"...tyhle debaty jsou docela ucelne, kazdy ma svuj nazor a alespon to zije. Myslim, ze prestat komunikovat je horsi varianta. Ja jsem za podnety rad." - Aleš Rybka, hlavní (a v podstatě jediný) organizátor ČPL (2008-10-16 10:25:23)

"... Jenže to se musí sestoupit z oblak neotřesitelné dokonalosti a arogantní suverenity a zamyslet se nad připomínkami a náměty, které plebs v dobré víře a naději vznáší. Místo toho se vše smete pod stůl se slovy, že lepší už to být nemůže." - Frankovka (2008-10-22 06:25:42)

Pročetl jsem si celou diskuzi, a každý příspěvek zde byl vyjádřením vlastního, případně většinového názoru. Proč my jsme ti špatní, když děláme v podstatě to samé co ty - říkáme svoje názory? Tahle sezóna je první, a je dobře, že se rozběhla už teď, alespoň se vyladí všechny chyby a do další sezóny půjdeme se zkušennostmi. Je škoda, že ta 'řada hráčů' (t.j. Ty, Jirial a Macejkoo - mimochodem všichni udali důvod odchodu, tak na co bychom se jich ptali), nepřenesla přes srdce některé nedostatky, které my NEPOPÍRÁME - vždyť zde o nich celou dobu diskutujeme, případně odešla kvůli aroganci, namyšlenosti a mravní zkaženosti naší komunity.

Celá tahle liga, jakožto i veškeré dění v ČFPR, je dílem enthusiasmu Aleše Rybky a malé skupinky lidí kolem něj. On investuje čas, mnohdy i peníze, aby mohly být uskutečněny podobné události, jako je česká liga nebo živé turnaje. Být já organizátorem téhle ligy, tak po přečtení některých příspěvků zde bych veškeré nadšení ztratil a hodil vše za hlavu...
2008-10-22 10:48:43 Monika Zowadová (olsava)
RE: poslední
# 88
Co se týče lidí, s kterými hrajeme- já se vyhýbám hře s neznámými hráči a když už se tak stane a neodpoví mi na pozdrav, tak s nimi víckrát nehraju. Hraju pro zábavu, takže hrávám převážně s přáteli, s kterými si u hry mohu popovídat.
Co se týče představ a nastavených hodnot - zdravím a děkuji za hru každému bez ohledu na to, jak se on chová ke mě, podle hesla "příklady táhnou" a většina lidí na to reaguje dobře, pokud se najde opravdu nějaký zatvrzelec, tak mě to nerozhodí a příště se mu vyhnu.
Jinak účast v lize je zcela dobrovolná a komu se prostě polský server nelíbí, ať si počká na český, není to důvod k tomu, aby tím byli omezeni i ostatní.
2008-10-22 06:25:42 Martin Kubat (frankovka)
poslední
# 87
Poslední k morálce a slušnému chování:
"Já hraji až na výjimky se samými slušnými hráči" je prima podnětný námět pro diskuzi - jinými slovy: kdo tvrdí opak je lhář a provokatér, zní touto arénou. Já mám zkušenost s přesně opačným poměrem a výjimkou potvrzujícím pravidlo je je slušný hráč, bez ohledu na národnost. Může to mít dvě vysvětlení - buď hrajeme s úplně jinými lidmi, nebo pravděpodobněji máme zcela jiné představy a nastavené hodnoty.

Poslední k lize:
Tato česká liga je skutečně výborný nápad a já jsem se na ni fakt těšil a chtěl ji vážně hrát. Jsem z těch, kdo nemá žádné zkušenosti z EL a zřejmě nás takových bylo víc. Nic není tak dokonalé, aby to nemohlo být leší. Že řada hráčů odchází určitě není potvrzení absolutní kvality (ptal se někdo vůbec odcházejících na důvody?). Že s tím nešlo nic udělat? Šlo...vždycky se dá něco udělat, jenže se musí chtít. Mohlo se například S Č E S K O U ligou počkat na Č E S K Ý server a ne se motat v polském Babylonu. Mohlo se hrát na ČESKÉ platformě, s českými popisky (zamyslel se někdo třeba nad tím, že ne všichni umí dokonale anglicky?), mohlo se něco udělat ohledně toho čachrování s nicky.
Jenže to se musí sestoupit z oblak neotřesitelné dokonalosti a arogantní suverenity a zamyslet se nad připomínkami a náměty, které plebs v dobré víře a naději vznáší. Místo toho se vše smete pod stůl se slovy, že lepší už to být nemůže.

Poslední k bodům - body to vše začalo a taky skončí. Pikantní na tom je, že ve skutečnosti o body vůbec nejde. Chleba si za ně nekoupím. Jde mi o princip - viz výše. A proto tady nemůžu a nechci dál hrát.
Neočekávám po zkušenostech už vůbec žádné kladné reakce a popravdě tato debata už dávno nemá smysl. Proto je zbytečné, abyste se k ní vraceli, mějte se krásně, já právě píšu své poslední SLOVO.
2008-10-21 23:41:35 Jan Bazika (clsapek)
...
# 86
Rest in peace
2008-10-21 22:03:37 Jan Rippel (bizur)
Milí spolupiškvorníci
# 85
1. Nápad piškvorkové ligy je prostě výborný
2. Kdo se přihlásil a chce ji opravdu hrát, tak jen dobře.
3. Kdo se přihlásil a nemůže hrát (nestíhá, odjíždí pryč, zemřel, rodí či něco podobného) - ok. Nic se neděje.
4. Kdo se přihlásil a najednou nechce hrát pouze z jednoho důvodu - a to, že mu na serveru, který shodou okolností zatím musíme používat na tento turnaj, se snižují nejaký body, tak at si trhne nohou
2008-10-21 21:58:53 Ondrej Nykl (ondik)
.
# 84
Probůh, jsou tato teátrální gesta opravdu nutná?
2008-10-21 19:53:15 Monika Zowadová (olsava)
re:
# 83
Tak fajn, koukám, že se tady rozrostlo sdělování vlastních názorů, tak já tedy taky přispěji
Nicky:
V prvním kole jsem přišla za výsledek 3:3 o 96 bodů, vůbec mi to nevadí a příjde mi to naprosto v pohodě, nový nick si kvůli tomu zakládat nehodlám.
Morálka:
Nestává se mi, že bych se setkávala s neslušností, spíš naopak. Samozřejmě, že se semtam objeví výjimka, na světě jsou různí lidé, mají různé problémy a třeba zrovna nejsou ve své kůži, i muži mají své dny...
Kontumace:
Tato česká liga začíná svou první sezonu, pro většinu českých hráčů, kteří nemají zkušenosti s EL, je to naprosto neznámá soutěž, hodně z nich se přihlásilo spíš ze zvědavosti a pak to pustili z hlavy, nebo zkrátka prošvihli začátek, s tím nikdo z nás nic nenadělá a ani si nemyslím, že tomu šlo nějak předejít. Nebojte se, po pár kolech se to protříbí a zůstanou jen ti, kteří tuto soutěž berou skutečně vážně.
2008-10-21 19:05:25 Martin Kubat (frankovka)
sádru prosím
# 82
Aleši, začni míchat sádru....:-)
Vážení přátelé, to že o něčem prohlásíte, že to není, nebo je, ještě neznamená, že je tomu skutečně tak. Já svůj názor ohledně (ne)slušnosti v chování u stolu a ohledně manipulací a taktizování s nicky řekl (mimochodem - proč jich tedy kde kdo má tolik, když na tom nesejde?), mnozí se vyjádřili, ale nepřesvědčili mne. Spíš naopak - utvrdili. A proto nyní žádám, abyste mě vygumovali ze seznamu účastníků ligy. Žádám o to po zralé úvaze. Děkuji. Krásný den přeji všem.
P.S.:sv.paule jsem nabídl, aby si napsala kontumaci a pokračovala dál, je-li to možné, zatím se k ničemu nemá.
2008-10-21 18:30:25 Alena Jiříková (jirial)
RE: ...
# 81
Ahoj všem, prosím o zrušení mého účtu a odhlášení z České ligy. Nepařím sem, nepatřím mezi Vás. Děkuji. Alena Jiříková
2008-10-21 15:46:10 Jan Bazika (clsapek)
...
# 80
Omlouvam se za to, ze neumim cesky a za vsechny chyby, ale psal jsem to ve spechu :-)
Displayed message count: 30